Όπως αναφέρει το dete.gr, o λαοφιλής δήμαρχος μπήκε στον χορό και παρέδωσε ρεσιτάλ τσάμικου, αφήνοντας όλους τους καλεσμένους έκπληκτους, όπως φαίνεται και στο βίντεο.
Ο δήμαρχος Στυλίδας, Απόστολος Γκλέτσος, παρευρέθηκε σε γάμο φιλικού του ζευγαριού στην Πάτρα και παρέδωσε για ακόμη μία φορά μαθήματα χορού.
Όπως αναφέρει το dete.gr, o λαοφιλής δήμαρχος μπήκε στον χορό και παρέδωσε ρεσιτάλ τσάμικου, αφήνοντας όλους τους καλεσμένους έκπληκτους, όπως φαίνεται και στο βίντεο.