Ο Κώστας Μπακογιάννης, τους μίλησε για τις προτεραιότητες του συνδυασμού του «Αθήνα-Ψηλά», που αφορούν τον «πολιτισμό της καθημερινότητας» και δεσμεύτηκε ότι θα επιστρέψει τους επόμενους μήνες με συγκεκριμένες προτάσεις για τα ζητήματα που του έθεσαν.
Διαβάστε επίσης: Επίσημο: Υποψήφιος Δήμαρχος Αθηναίων ο Κώστας Μπακογιάννης [εικόνες & βίντεο]
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
18/07/2024
|
00:11
Γερουλάνος: Συγκέντρωσε τις 5.000 υπογραφές για την ηγεσία του ΠΑΣΟΚ
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]