Με ανάρτηση του στο twitter ο επικεφαλής του Ποτάμιου, χρησιμοποίησε και τον Βασίλη Καρρά για να απαντήσει:
«Κάποιοι, απ’ ό,τι φαίνεται, θέλουν ντε και καλά να αφήσω το Ποτάμι. Και με χρήζουν πότε δήμαρχο και πότε περιφερειάρχη. Δεν θα γίνει. Τα υπόλοιπα από τον Βασίλη Καρρά».
Βουλή: Υπερψηφίστηκε στην επιτροπή το νομοσχέδιο για το Ψηφιακό Σχολείο
Κάποιοι, απ’ ό,τι φαίνεται, θέλουν ντε και καλά να αφήσω το Ποτάμι. Και με χρήζουν πότε δήμαρχο και πότε περιφερειάρχη. Δεν θα γίνει. Τα υπόλοιπα από τον Βασίλη Καρρά.https://t.co/pgNd9tmurE
— Stavros Theodorakis (@St_Theodorakis) 21 Σεπτεμβρίου 2018
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]