Απολαύστε τη μοναδική «εκτέλεση» (με όποια σημασία της λέξης εσείς θέλετε!) του αγαπημένου σας χριστουγεννιάτικου τραγουδιού στη διαπασών και μην ξεχνάτε· May the Force be with you!
Απολαύστε τη μοναδική «εκτέλεση» (με όποια σημασία της λέξης εσείς θέλετε!) του αγαπημένου σας χριστουγεννιάτικου τραγουδιού στη διαπασών και μην ξεχνάτε· May the Force be with you!
Εκπληκτική ήταν η Ελένη Φουρέιρα το Σάββατο 21/7 με το κοινό της στην Αθήνα, στο Κατράκειο θέατρο της Νίκαιας, στο πλαίσιο της φετινής καλοκαιρινής περιοδείας της, η οποία ξεκίνησε προ εβδομάδων από τη Θεσσαλονίκη.