«Μπράβο ΑΕΚ! Τεράστια επιτυχία και μάλιστα στην επέτειο των 50 ετών από τον πρώτο μεγάλο άθλο της. Συγχαρητήρια σε όλους τους παίκτες και σε όσους συνέβαλαν να μας κάνουν απόψε υπερήφανους»! αναφέρει ο πρόεδρος της ΝΔ με αφορμή το τρίτο ευρωπαϊκό στέμμα της «βασίλισσας» που νίκησε στον τελικό τους «πρίγκιπες» της Μονακό (100-94).
Μπράβο ΑΕΚ! Τεράστια επιτυχία και μάλιστα στην επέτειο των 50 ετών από τον πρώτο μεγάλο άθλο της. Συγχαρητήρια σε όλους τους παίκτες και σε όσους συνέβαλαν να μας κάνουν απόψε υπερήφανους!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ23/07/2024|14:51Φλωρίδης: Αν υπήρχε το 112, και οι 104 άνθρωποι που χάθηκαν στη φονική πυρκαγιά στο Μάτι, ενδεχομένως να ζούσαν'
— Kyriakos Mitsotakis (@kmitsotakis) 6 Μαΐου 2018
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]