Λογικό να αναζητάει ο ντουνιάς το ανομολόγητο «τρικ» του καλύτερου φραπέ της Ελλάδας. Πηχτός όσο κανείς και… ατελείωτος, ένιωθες ότι σε πείσμα της κάθε τελευταίας ρουφιάς έβγαιναν από τα βάθη του ποτηριού άλλες δύο. Ο φραπές του θρυλικού Λέντζου έμοιαζε με… σνακ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
09/06/2024
|
09:46
Θεσσαλονίκη: Τους τρέλανε όλους η νύφη - Έκανε τη γαμήλια φωτογράφιση πάνω από τις κάλπες
Τον λιγουρεύτηκες; Κάνε κλικ ΕΔΩ για να… γευτείς την αλήθεια
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]