Η φωτογραφία αποτελεί στιγμιότυπο από την πρόσφατη φωτογράφισή της για το «Thema People». «Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτά (τα τριαντάφυλλα). Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτά!», έγραψε η Κόννυ Μεταξά δημοσιεύοντας τη φωτογραφία της.
Η φωτογραφία αποτελεί στιγμιότυπο από την πρόσφατη φωτογράφισή της για το «Thema People». «Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτά (τα τριαντάφυλλα). Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτά!», έγραψε η Κόννυ Μεταξά δημοσιεύοντας τη φωτογραφία της.