Το πρωί της Παρασκευής οι Πειραιώτες έκαναν χαλάρωμα στο γήπεδο της Ποντγκόριτσα δείχνοντας πανέτοιμοι για την βραδινή αναμέτρηση, αφού η νίκη είναι πιο αναγκαία από ποτέ μετά από σειρά με έξι απανωτές ήττες.
ΠΑΟΚ: «Όνειρο το Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά… βήμα-βήμα» - Τι είπαν Λουτσέσκου, Βιερίνια εν’ όψει Μπάνια Λούκα [βίντεο]
Τέλος πρωινής προπόνησης… Άπαντες έτοιμοι για την αναμέτρηση με την Μπούντουτσνοστ (08/03, 20.00) #OlympiacosBC #WeAreOlympiacos pic.twitter.com/8bYU9ubAcv
— Olympiacos B.C. (@olympiacosbc) 8 Μαρτίου 2019