Συγκεκριμένα ο κορυφαίος Έλληνας μπασκετμπολίστας δήλωσε: «Είμαι πολύ χαρούμενος για την τιμή που μου γίνεται από την ΚΕΔΕ. Ο αγώνας ήταν μία ιδέα του Δημήτρη Παπανικολάου. Είναι πολύ σημαντικό ότι, τις ημέρες των γιορτών, παιδιά που έχουν ανάγκη τη βοήθειά μας θα ενισχυθούν με έσοδα από την εκδήλωση. Ραντεβού στις 23 Δεκεμβρίου στο Μαρούσι».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
20:01
Το είπε και το έκανε ο Αντετοκούνμπο: Χάρισε παπούτσια σε όλη την Εθνική ομάδα!
Ο αγώνας οργανώνεται από τον παλαίμαχο αθλητή, Δημήτρη Παπανικολάου, με την υποστήριξη της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδας (ΚΕΔΕ) και του Δήμου Αμαρουσίου.