Όπως ήταν φυσικό συγκέντρωσε τα βλέμματα των περαστικών οι οποίοι δεν πίστευαν στα μάτια τους.
Ο ένας από τους ιδιοκτήτες ,ο οποίος έκανε και χρέη ψήστη, ο Αλέξανδρος Χρυσικός, είπε πως κάθε χρόνο το γραφείο του πρωτοτυπεί και κατασκευάζει ότι πιο παράξενο αναλόγως και τον περιστάσεων.
Θεσσαλονίκη: Τους τρέλανε όλους η νύφη - Έκανε τη γαμήλια φωτογράφιση πάνω από τις κάλπες
Πέρσι το ίδιο γραφείο είχε κατασκευάσει ένα φέρετρο με τον Παρθενώνα και ένα φέρετρο σε σχήμα καϊκιού κάνοντας πραγματικότητα την επιθυμία πελατών του.
Τα σουβλάκια και τα λουκάνικα που έψησε τα γεύτηκαν οι υπάλληλοι του γραφείου αλλά και όποιος περνούσε από το σημείο.