Η χθεσινή μέρα ήταν πολύ ξεχωριστή μιας και ο Δήμος Αθηναίων είχε την ιδέα να βάλει την Άλκηστη Πρωτοψάλτη πάνω σε ένα φορτηγάκι και να κάνει μία συναυλία εν κινήσει σε όλη την πόλη, ξεκινώντας από την Τεχνόπολη.
Νίνο: Μιλά πρώτη φορά για τις εξαρτήσεις, το Fame story και για την σχέση του με την Ζόζεφιν [βίντεο]
Μεταξύ άλλων είδαμε πολύ όμορφες εικόνες έξω από τα νοσοκομεία Ευαγγελισμός και Σωτηρία, ενώ το φορτηγάκι πέρασε και έξω από το Μέγαρο Μαξίμου, όπου ο Κυριάκος Μητσοτάκης βγήκε και χόρεψε στους ρυθμούς των τραγουδιών της αγαπημένης καλλιτέχνιδας.
Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr