Ο αγαπημένος ηθοποιός και παρουσιαστής μπήκε στα σπίτια όλων των Ελλήνων, όταν πριν από περίπου ενάμιση μήνα κυκλοφόρησε το σποτάκι του Υπουργείου Υγείας για την καμπάνια που ωθούσε τους πολίτες να αποφύγουν όλες τις περιττές μετακινήσεις.
Νίνο: Μιλά πρώτη φορά για τις εξαρτήσεις, το Fame story και για την σχέση του με την Ζόζεφιν [βίντεο]
Έτσι αυτομάτως έγινε το πρώτο θέμα συζήτησης, με πολλούς να αντιδρούν με το συγκεκριμένο σποτάκι, όπως για παράδειγμα η Ελένη Ράντου, και άλλους να κάνουν λόγο για τον “παχύ” μισθό που έλαβε για να κάνει τη διαφήμιση.
Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr