Η κ. Χριστοδουλίδου υπήρξε συντάκτρια ναυτιλιακού (πειραϊκό ρεπορτάζ) και διοικητικό μέλος του ΕΔΟΕΑΠ. Είχε διατελέσει και πρόεδρος του πειθαρχικού της ΕΣΗΕΑ.
Η κ. Χριστοδουλίδου υπήρξε συντάκτρια ναυτιλιακού (πειραϊκό ρεπορτάζ) και διοικητικό μέλος του ΕΔΟΕΑΠ. Είχε διατελέσει και πρόεδρος του πειθαρχικού της ΕΣΗΕΑ.
Εκπληκτική ήταν η Ελένη Φουρέιρα το Σάββατο 21/7 με το κοινό της στην Αθήνα, στο Κατράκειο θέατρο της Νίκαιας, στο πλαίσιο της φετινής καλοκαιρινής περιοδείας της, η οποία ξεκίνησε προ εβδομάδων από τη Θεσσαλονίκη.