ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ
SPORTS

Euroleague: Δείτε πώς «αυτοκτόνησε» ο Ολυμπιακός κόντρα στην Ζαλγκίρις

Newsroom eleftherostypos.gr

Μπορεί ο Ολυμπιακός να βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 7 πόντους (72-79) τρία λεπτά πριν το φινάλε του αγώνα με την Ζαλγκίρις  αλλά έμεινε άποντος μέχρι το τέλος.

Ο Ολυμπιακός του Γιώργου Μπαρτζώκα «αυτοκτόνησε» χάνοντας ένα δικό του παιχνίδι τελευταία λεπτά του αγώνα, με τον Σλούκα να κάνει ένα μοιραίο λάθος στο φινάλε και να δίνει την ευκαιρία στον Γουόκαπ να χαρίσει τη νίκη στην ομάδα του (81 -79).

Δείτε όσα… απίστευτα έγιναν στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα:

Ειδήσεις

Ο Σακίλ Ο’Νιλ πήρε το…όπλο του και ορκίστηκε επίσημα βοηθός σερίφη

NBA: Οι Λέικερς άλωσαν το Μιλγουόκι με 34 πόντους από Λεμπρόν – Ρεκόρ λαθών από Αντετοκούνμπο [βίντεο]

WRC: Τρομακτικό ατύχημα στο ράλι Μόντε Κάρλο

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, ανά πάσα στιγμή στο EleftherosTypos.gr

Προτεινόμενα για εσάς

Euroleague: «Λύγισε» μπροστά στην Μπαρτσελόνα o Παναθηναϊκός παρά το εξαιρετικό ντεμπούτο του Χεζόνια

Tinad

Γιώργος Μπαρτζώκας: Το κλειδί της νίκης απέναντι στην Μπασκόνια

Δημήτρης Ντόγκας

Πειθαρχικό της Super League: Τιμωρία πέντε μηνών στον Μαρινάκη

Ολυμπιακός: Έξι εβδομάδες εκτός ο Σεμέδο – Χάνει και τους δύο αγώνες με Άρσεναλ

Euroleague: Ο Παναθηναϊκός με Χεζόνια απέναντι στην Μπαρτσελόνα – Το πρόγραμμα της αγωνιστικής

Super League 1: Ο Εμβιλά χάρισε το «τρίποντο» στον Ολυμπιακό – 2-1 το Βόλο στο «Πανθεσσαλικό»

Μιχάλης Μάρδας

Euroleague: Ήττα στο φινάλε από την Σαμπαντέλ για Ολυμπιακό

Euroleague: Έμεινε από δυνάμεις στο φινάλε ο Παναθηναϊκός και ηττήθηκε με 74-65 από την Άλμπα Βερολίνου