Ο Giannis πέτυχε 37 πόντους, μάζεψε 13 ριμπάουντ και έκανε 3 κλεψίματα δείχνοντας με το καλημέρα ότι φέτος θα είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής στο καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ του κόσμου.
Monster game from Giannis in his 1st game of the season.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ23/07/2024|13:47ΠΑΟΚ: «Όνειρο το Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά… βήμα-βήμα» - Τι είπαν Λουτσέσκου, Βιερίνια εν’ όψει Μπάνια Λούκα [βίντεο]
37 PTS & 13 REBS! pic.twitter.com/0OCsjxV5x9
— NBA (@NBA) 19 Οκτωβρίου 2017
Ο Έλληνας φόργουορντ έδειξε ότι έχει αφήσει πίσω του και τον τραυματισμό του που τον άφησε εκτός Ευρωμπάσκετ αλλά και το τεράστιο σοκ από τον αιφνίδιο χαμό του πατέρα του.