Ο λόγος για τον δημοσιογράφο του ΣΚΑΪ Κωνσταντίνο Δαυλό και τη σύντροφό του, δικηγόρο Σοφία Νικολάου, οι οποίοι θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας το επόμενο Σάββατο.
https://www.instagram.com/p/BpJgKUNBVQT/?utm_source=ig_embed
Αρκάς: Η ξέγνοιαστη «καλημέρα» του Θανασάκη από την παραλία – Το χαλαρό Σαββατιάτικο σκίτσο
Ο γάμος του ζευγαριού θα πραγματοποιηθεί το επόμενο Σάββατο 27 Οκτωβρίου στο Ναό του Αγίου Διονυσίου στο Κολωνάκι.
https://www.instagram.com/p/Bo38lf0BZ30/?utm_source=ig_embed
Μάλιστα, πριν μερικές ώρες το ζευγάρι βρέθηκε στα… σκαλιά της εκκλησίας, με την δικηγόρο να ποστάρει και τη σχετική φωτογραφία και να γράφει ότι άλλοι μπορεί να κάνουν πρόβα νυφικού, αλλά εκείνη προτίμησε να κάνει πρόβα τα σκαλιά της εκκλησίας!
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]