Στην συνέχεια και αφού όλα πήγαν καλά με ανάρτησή της στο facebook ευχαρίστησε όσους της συμπαραστάθηκαν.
«Ένα ατύχημα που είχα χθες, ευτυχώς όχι σοβαρό και αυτή η έκρηξη αγάπης από σας, καλοί μου φίλοι, μ´εκαναν να συνειδητοποιήσω για πολλοστή φορά, ότι όσο ´μαγκας´ κι αν Νοιώθει κανείς μέσα στην αυτάρεσκη μοναξιά του, τίποτα δεν είναι πιο όμορφο από την ζεστασιά των ανθρώπων που μας αγαπούν και αγαπάμε» έγραψε στο facebook.
Στην πρώτη της ανάρτηση είχε γράψει: «Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κ@@@@@α νεκροθάφτη! Σύσσωμος ο θίασος στο ΚΑΤ μετά από θεαματική πτώση. Ευγνώμων για τους υπέροχους συνάδελφους που ήτανε μαζί μου σ’ αυτή την ….εκδρομη. Δημητρα, Σιμο, Κωστη, Κωνσταντινο, Περικλή σας ευχαριστώ αδέρφια!».