Η παρουσιάστρια και ο αγαπημένος της, έφτασαν αγκαλιασμένοι και δεν σταματούσαν να χαμογελούν ο ένας στον άλλον. Αν κρίνουμε από τις φωτογραφίες, ο έρωτας τους καλά κρατεί.
Η Ελένη Μενεγάκη εμφανίστηκε casual ντυμένη, το ίδιο και ο Μάκης Παντζόπουλος. Η παρουσιάστρια αποχωρίστηκε τα ψηλοτάκουνά της και φόρεσε αθλητικά παπούτσια που προσφέρουν στιλ και άνεση.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
00:54
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»