Αυτή την φορά φόρεσε το πουά μαγιό της και είπε να βγάλει μία σέλφι. Μπορείτε να αρχίσετε να μετράτε τις βούλες και αν τα καταφέρετε σε σύντομο χρονικό διάστημα χωρίς να απορροφηθείτε από την εικόνα τότε σίγουρα έχετε ξεπεράσει τα όρια της αυτοσυγκράτησης…
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ23/07/2024|00:54H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]