O πρώην τεχνικός του «τριφυλλιού» βραβεύτηκε στο ημίχρονο του αγώνα με τις «νυχτερίδες» ,δια χειρός του ισχυρού άνδρα της «πράσινης» ΚΑΕ, Δημήτρη Γιαννακόπουλου, για την περυσινή προσφορά του στο σύλλογο, η οποία είχε κατάληξη την κατάκτηση του νταμπλ (πρωτάθλημα και Κύπελλο Ελλάδας).
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
20:01
Το είπε και το έκανε ο Αντετοκούνμπο: Χάρισε παπούτσια σε όλη την Εθνική ομάδα!
Όπως ήταν αναμενόμενο, ο Hall of Famer προπονητής έτυχε θερμής υποδοχής από τον κόσμου του Παναθηναϊκού, που τον αποθέωσε, με τον έμπειρο τεχνικό να ανταποδίδει την αγάπη του.