Οι παίκτες των Πειραιωτών έκαναν περήφανο τον κόσμο τους σε μια ιστορική βραδιά, με αποτέλεσμα μετά το σφύριγμα της λήξης οι οπαδοί του Ολυμπιακού να μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο για να πανηγυρίσουν.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
20:01
Το είπε και το έκανε ο Αντετοκούνμπο: Χάρισε παπούτσια σε όλη την Εθνική ομάδα!
Διαβάστε επίσης: «Γι’ αυτό τον λένε Θρύλο»: Επική πρόκριση του Ολυμπιακού επί της Μίλαν στο Europa League
Στον αγωνιστικό χώρο βρέθηκε και ο ηγέτης των Ερυθρόλευκων Βαγγέλης Μαρινάκης, με τον κόσμο να τον αποθεώνει: «Είναι τρελός ο πρόεδρος» και «Έτσι ονειρευόμαστε τον Ολυμπιακό» ήταν τα κυρίαρχα συνθήματα στην αυτοσχέδια γιορτή που στήθηκε στο Γ.Καραϊσκάκης.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]