Η 28χρονη αθλήτρια υπέστη σοβαρό τραυματισμό στη σπονδυλική στήλη τον περασμένο Ιούνιο, μετά από σύγκρουση με άλλο ποδήλατο στο ποδηλατοδρόμιο του Κότμπους. «Είναι σκ… δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το θέσω.
ΠΑΟΚ: «Όνειρο το Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά… βήμα-βήμα» - Τι είπαν Λουτσέσκου, Βιερίνια εν’ όψει Μπάνια Λούκα [βίντεο]
Οπως και να το καμουφλάρεις, δεν μπορώ πια να περπατήσω. Πιστεύω όμως ότι, όσο γρηγορότερα αποδεχθείς μία νέα κατάσταση, τόσο ταχύτερα μαθαίνεις να την αντιμετωπίζεις», δηλώνει στο “Spiegel” η Φόγκελ, η οποία κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στο ατομικό σπριντ στους Ολυμπιακούς του Ρίο το 2016, ενώ τέσσερα χρόνια νωρίτερα, στο Λονδίνο, είχε πάρει την πρώτη θέση στο ομαδικό σπριντ.
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]