Οι δύο «Δικέφαλοι» εξασφάλισαν την παρουσία τους στο τελευταίο «σκαλοπάτι» πριν τους ομίλους του Champions League στους οποίους πέρα από το περίφημο… σεντόνι, θα κάνει την εμφάνισή της και η νέα μπάλα της διοργάνωσης.
Η γνωστή κατασκευάστρια εταιρεία της Adidas δημοσίευσε εικόνα στα social media όπου κυριαρχεί το μπλε και το άσπρο χρώμα, με την συνοδεία πολύγωνων αλλά και των κλασικών… αστεριών.
Road to Madrid.
Introducing the new @ChampionsLeague official match ball for the 2018/19 season.#HereToCreate pic.twitter.com/EmRE6BvxNb— adidas Football (@adidasfootball) 15 Αυγούστου 2018
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]