Ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ τόνισε, σε νέα ανάρτηση του στο instagram, πως στηρίζει ανεπιφύλακτα το Ρουμάνο τεχνικό. «Κόουτς είμαι μαζί σου με κάθε τρόπο. Πήρα 100 σχόλια, 1000 άρθρα για σένα, αλλά δε δίνω καμία σημασία. Άλλοι θα φύγουν, όχι εσύ», έγραψε ο μεγάλος γιος του Ιβάν Σαββίδη.
ΠΑΟΚ: «Όνειρο το Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά… βήμα-βήμα» - Τι είπαν Λουτσέσκου, Βιερίνια εν’ όψει Μπάνια Λούκα [βίντεο]
Ιδού η ανάρτηση του: