Γυρνάμε, λοιπόν, να δούμε το Survivor . Το φετινό Survivor είναι μία μάχη μεταξύ Eλλήνων και Toύρκων πάνω σε στίβους, πάνω σε παιδιά μάχης αθλητικού περιεχομένου.
Νίνο: Μιλά πρώτη φορά για τις εξαρτήσεις, το Fame story και για την σχέση του με την Ζόζεφιν [βίντεο]
Παρακολουθήσαμε διαλόγους νέων παιδιών που δεν μπορούσαν να συζητήσουν μεταξύ τους. Είδαμε τους παίκτες που έχουν επιλέξει από την παραγωγή του ΣKAΪ για το Survivor και αναγνωρίζουμε παίκτες που έχουνε εξαιρετικά αλήτικη συμπεριφορά
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]