Τη σχετική …ενημέρωση έκανε μέσω του twitter ο κ.Τσίπρας και εκτός από το φωτογραφικό «ντοκουμέντο» ανέβασε και την ευχή μετά το τέλος του αγώνα να είναι εκείνος που «θα πειράζει» τον Βέλγο ομόλογό του και όχι να συμβεί το αντίστροφο
Φλωρίδης: Αν υπήρχε το 112, και οι 104 άνθρωποι που χάθηκαν στη φονική πυρκαγιά στο Μάτι, ενδεχομένως να ζούσαν'
Στη Ρώμη λίγο πριν αρχίσει το ματς Βέλγιο-Ελλάδα, που βλέπουμε μαζί με τον @charlesMichel. Ελπίζω να τον πειράζω εγώ μετά κι όχι αυτός εμένα https://t.co/AFXdVKACff
— Alexis Tsipras (@atsipras) 25 Μαρτίου 2017