Έτσι, στα πλαίσια της κοινωνικής εταιρικής της ευθύνης και της πελατοκεντρικής της πολιτικής, οι χρήστες των ηλεκτρονικών υπηρεσιών της Τράπεζας μας δεν θα επιβαρύνονται με κανένα απολύτως κόστος για ηλεκτρονικές μεταφορές (αποστολή και λήψη εντολών προς άλλα Πιστωτικά Ιδρύματα) και πληρωμές υποχρεώσεων τους προς φορείς Δημοσίου, κοινής ωφέλειας και τρίτους.
Υποχρεωτικές οι πληρωμές μέσω POS στα ταξί - Πρόστιμο 1.000 ευρώ από την ΑΑΔΕ στους παραβάτες
Στην εθνική προσπάθεια για να μειωθεί ο κίνδυνος εξάπλωσης του COVID-19 πρέπει όλοι μας να βοηθήσουμε με κάθε διαθέσιμο μέσο.
Μένουμε Σπίτι, Προφυλάσσουμε την Υγεία μας, Προστατεύουμε τους Αγαπημένους μας.