Στην σκηνή του Βοτανικός Plus, ο Γιάννης Μπέζος και στους θεατές ο Σπύρος Παπαδόπουλος με την Δήμητρα Παπαδοπούλου. Οι τρεις τους διατηρούν πολύ καλές φιλικές σχέσεις από το 1991 όταν έπαιξε το πρώτο επεισόδιο της αγαπημένης σειράς που άφησε εποχή.
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Στην παρέα του Σπύρου Παπαδόπουλου και της Δήμητρας Παπαδοπούλου, ήταν η σύντροφος του παρουσιαστή Νικολέτα Κοτσαηλίδου, σε μια από τις σπάνιες δημόσιες εμφανίσεις, ο Χρήστος Φερεντίνος, ο Χρήστος Σπανός και η συνάδελφος του Άννα Μενενάκου.
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr