Η παρουσιάστρια του Ρουκ – Ζουκ που αυτή την περίοδο απολαμβάνει με την παρέα της τις καλοκαιρινές της διακοπές ευχαρίστησε με μια καλοκαιρινή φωτογραφία τους θαυμαστές της για όλες τις ευχές που της έστειλαν.
Η παρουσιάστρια του Ρουκ – Ζουκ που αυτή την περίοδο απολαμβάνει με την παρέα της τις καλοκαιρινές της διακοπές ευχαρίστησε με μια καλοκαιρινή φωτογραφία τους θαυμαστές της για όλες τις ευχές που της έστειλαν.