«Από τα πολλά φίλτρα δε σας γνώρισα» σχολίασε χλευαστικά ένας χρήστης στο προφίλ της στο Facebook.
Τότε η κ. Αυλωνίτου… απασφάλισε και του απάντησε πως «δεν έχει ανάγκη να χρησιμοποιήσω οτιδήποτε» αν και είναι προφανές πως έχει χρησιμοποιήσει!
H Εφη Θώδη… εθελόντρια στο γάμο Κασσελάκη
«Δεν έχω ιδέα από αυτά. Πήρα καινούριο κινητό και δεν ήξερα για τις συγκεκριμένες ρυθμίσεις. Αλλωστε δεν έχω ανάγκη να χρησιμοποιήσω οτιδήποτε…», είναι η απάντηση της βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ που επεσήμανε ότι το νόημα της φωτογραφίας ήταν πολιτικό και είχε να κάνει με τα ευεργετικά μέτρα που παίρνει η κυβέρνηση, αλλά χάθηκε στα… κουτσομπολιά.