Τα κορίτσια της ομάδας, η Ειρήνη Παπαδοπούλου, η Λάουρα Νάργες, η Ευριδίκη Βαλαβάνη και η Σόφη Πασχάλη για να απολαύσουν καλύτερα το μασάζ, έβγαλαν το πάνω μέρος από τα μαγιό τους, προκαλώντας τα ενθουσιώδη επιφωνήματα των ανδρών της ομάδας.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
00:54
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Το μασάζ συνοδεύτηκε και από ένα κλαμπ σάντουιτς, που βοήθησε τους παίκτες να ανασυγκροτήσουν τις δυνάμεις τους.