Το Survivor Ελλάδα-Τουρκία σιγά σιγά μπαίνει στην τελική του ευθεία, με την τηλεθέαση να παραμένει χαμηλά και ο Ατζούν πλέον να έχει πετάξει λευκή πετσέτα!
H Νίκη Λάμη στο ΤΥΠΟΣ TV: «Θέλω να διατηρώ την παιδικότητά μου, την ανεμελιά»
Αυτός είναι και ο λόγος που φέτος δεν έχουμε δει εντυπωσιακά έπαθλα (πέρα των αυτοκινήτων)! Για παράδειγμα πέρσι είχαμε κάτι ταξίδια σε Μαϊάμι, κάτι ταξίδια σε NBA αγώνα στο Μιλγουόκι, φέτος όμως φαγητό και ξανά φαγητό!
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr