Αυτό που μας έκανε εντύπωση είναι ότι μια παίκτρια της ελληνικής ομάδας, που δεν της φαίνεται καθόλου, έχει κάνει γυμνή φωτογράφιση. Και όταν λέμε γυμνή, εννοούμε ολόγυμνη.
Ντέμη Γεωργίου: Πότε θα γίνει η κηδεία της - Ποιες οι τελευταίες της επιθυμίες;
Ασχολείται με τη ρυθμική γυμναστική, την ενόργανη, την κολύμβηση και πολλά ακόμα αθλήματα. Μεταξύ αυτών και το άλμα επί κοντό στο οποίο την είδαμε και ως πανελληνιονίκη.
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr