Μιλώντας στο πρωινό του ΑΝΤ1, ο Σφυράκης αποκάλυψε ότι έχει κάνει μια πολυμελή οικογένεια που αποτελείται από τη γυναίκα του και τα 4 παιδιά τους. Μάλιστα, όλα τους είναι αγόρια και ήρθαν όλα με τρόπο απροσδόκητο ή περίεργο.
Ελένη Μενεγάκη: Η ζωή πίσω από τα φώτα και οι φωτογραφίες που θα ζήλευαν οι παπαράτσι
«Ανδροκρατούμενη οικογένεια. Δυστυχώς. Λέω δυστυχώς γιατί θα ήθελα μια κόρη. Τα αγόρια ήρθαν με πάρα πολλή προσπάθεια. Ειδικά τα 3 πρώτα. Γιατί είναι και τα 3 με εξωσωματική. Στην ουσία είναι τρίδυμα, αλλά με καθυστέρηση 3 ετών. Είχαμε έμβρυα που καταψύχθηκαν και έγινε πρώτα ο Μανώλης. Μετά από 3 χρόνια θέλαμε να κάνουμε ένα αδελφάκι στο Μανώλη, αλλά ήρθαν δύο. Κι εκεί που ξέραμε ότι δε μπορούμε να κάνουμε παιδιά κανονικά, έρχεται ο Φανούριος χωρίς εξωσωματική. Και βέβαια δεν το πιστεύει κανείς.»
Πώς καταφέρνει όμως ένας τραγουδιστής που δεν είναι πια στα ντουζένια του να ζει μια τόσο μεγάλη οικογένεια; Ο Νεκτάριος Σφυράκης αποκαλύπτει ότι έχει γίνει ασφαλιστικός σύμβουλος εδώ και 5 χρόνια σε μια μεγάλη ασφαλιστική.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=HxIZddV61O0
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]