Σύμφωνα με το news247.gr, η εταιρία “Ιωνική Σφολιάτα” είναι αυτή που “‘έντυσε” την σπέσιαλ πίτσα του ΠΑΟΚ και σύντομα θα κυκλοφορήσει στα ράφια των σούπερ μάρκετ “Μασούτης”.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
10:07
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Οι «ειδικές» περιπτώσεις – Αθλητές παντός καιρού
Αξίζει να σημειωθεί πως πέρα απ’ την τοστιέρα και την πίτσα, παλιότερα, από την μπουτίκ του ΠΑΟΚ είχαν κυκλοφορήσει μπύρα και κρασί με το σήμα του Δικεφάλου του Βορρά.