Για να καταλάβετε δηλαδή πόσο μεγαλόψυχοι είμαστε εδώ στο site, στην εκπομπή της η Φαίη Σκορδά, στο «Το Πρωινό», πήρε το περιοδικό μας στα χέρια της και επειδή δεν είχανε βάλει μία ωραία φωτογραφία απαξίωσε το περιοδικό το πέταξε στην άκρη και είπε χαρακτηριστικά «δεν θέλω να διαβάσω Youweekly». Διαβάστε παρακάτω..
Ντέμη Γεωργίου: Οι συγκινητικές αναρτήσεις των πρώην συμπαικτών της στο Master Chef - «Καλό ταξίδι» [εικόνες]
Προσέξτε. Η Φαίη Σκορδά και η κάθε Φαίη επειδή βγαίνει στη τηλεόραση θεωρεί ότι έχει την δύναμη να ακυρώνει περιοδικά, ανθρώπους, δουλειές!
Η παρουσιάστρια έχει την εντύπωση, ότι μπορεί αλήθεια, να επηρεάσει τον κόσμο ,αρνητικά σε ένα μέσο! Να την ενημερώσουμε ότι ακριβώς εκείνη την εβδομάδα το περιοδικό ανέβηκε 300 φύλλα!!!
Διαβάστε τη συνέχεια στο youweekly.gr