Η Ολυμπιονίκης, μέσω των social media, μας έχει συνηθίσει σε αναρτήσεις και φωτογραφίες σχετικά με την σκοποβολή, αλλά αυτή τη φορά, έκανε την διαφορά στο insta story της.
18 επώνυμοι Έλληνες που τους «έσβησε» ο καρκίνος - Πέθαναν μετά από σκληρή μάχη που έδωσαν
Η Άννα Κορακάκη, απολαμβάνει το καλοκαίρι και τον έρωτά της με τον σύντροφό της και ανεβάζει φωτογραφίες με μπικίνι από την παραλία. Όπως βλέπετε, η αθλήτρια ξεκουράζεται και περνάει χαλαρές στιγμές κάτω από τον ήλιο και δίπλα στη θάλασσα.