Εκτός από τη μαντίλα, φορούσε παντελόνι και ζακέτα κρύβοντας κάθε σημείο του σώματός της, την ώρα που οι συμμαθήτριές της έκαναν παρέλαση με κοντές φούστες και πουκάμισα αλλά πήρε το αυθόρμητο χειροκρότημα όλων όσων την παρακολουθούσαν να σηκώνει με καμάρι την ελληνική σημαία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
21:25
Φωτιά στο Μάτι: Έξι χρόνια μετά κανείς δεν ξεχνά την εθνική τραγωδία - Βουβός πόνος στις εκδηλώσεις μνήμης