Tο eleftherostypos.gr δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο. Ωστόσο δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Σχόλια με ύβρεις διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Χρήστες που δεν τηρούν τους όρους χρήσης αποκλείονται.
Δύσκολη επικράτηση της ΑΕΚ με 87-84 απέναντι στο «ψυχωμένο» Λαύριο
χρόνος ανάγνωσης: < 1λεπτό
28/01/2017
|
19:39
Η ΑΕΚ μετά από ένα δραματικό φινάλε κατάφερε να φύγει με το «διπλό» απο το Λαύριο, επικρατώντας με 87-84 σε αναμέτρηση για την 15η αγωνιστική της Α1 ανδρών. Πρώτος σκόρερ για την Ένωση ήταν ο Λαρεντζάκης με 19 πόντους, ενώ απο τους γηπεδούχους ξεχώρισε ο Πούντερ με 28 πόντους.