Η εγκυμονούσα απέστειλε το βίντεο στην ΕΛ.ΑΣ μαζί με τις ευχαριστίες της εισπράττοντας με τη σειρά της τις θερμές ευχές από τους αστυνομικούς και τους συναδέλφους τους.
Οριοθετήθηκαν άμεσα οι δύο διαφορετικές εστίες φωτιάς που ξέσπασαν στο Μαρκόπουλο Αττικής
Την 01/10, το Α6-2 περιπολικό της Άμεσης Δράσης Αττικής συνόδευσε όχημα που μετέφερε εγκυμονούσα σε μαιευτήριο
Το βίντεο στάλθηκε από την ίδια, μαζί με τις ευχαριστίες της προς τους Αστυνομικούς
Ευχόμαστε στην οικογένειά της, υγεία & ευτυχία και συγχαρητήρια στους συναδέλφους μας pic.twitter.com/CWNLJxdShZ— Ελληνική Αστυνομία (@hellenicpolice) October 25, 2019