Με ένα «αν» που υποδηλώνει μια ενδόμυχη ανάγκη εκείνου που του ξεστομίζει. Ή, καλύτερα, όχι απαραίτητα ανάγκη, αλλά σίγουρα επιθυμία. Να μην είχαν συμβεί εκείνα τα γεγονότα που «ανάγκασαν» τόσους και τόσους παιχταράδες να πουν (τυπικά ή ουσιαστικά) αντίο πολύ πριν τη στιγμή που συνηθίζεται.
ΠΑΟΚ: «Όνειρο το Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά… βήμα-βήμα» - Τι είπαν Λουτσέσκου, Βιερίνια εν’ όψει Μπάνια Λούκα [βίντεο]
Δες την νοσταλγική λίστα με ένα κλικ ΕΔΩ
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]