Οι Σερραίοι ενημέρωσαν για τη δημιουργία λογαριασμού στο Instagram και έκαναν «επίθεση» στο «καυτό» κορίτσι γράφοντας το εξής:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
20:01
Το είπε και το έκανε ο Αντετοκούνμπο: Χάρισε παπούτσια σε όλη την Εθνική ομάδα!
«Λιοντάρι και στο ίνστα…μπαίνουμε εκεί που υπάρχουν άτομα που δηλώνουν fashion influencers…brand ambassadors…στο διαδικτυακό τόπο που είναι γεμάτος από πατουσάκια στην άμμο…μπλε κυκλαδοπαράθυρα και θάλασσες ανάμεσα από μπούτχια #follow_us #Τρέμε_Καρντάσιαν #το_μόνο_μέρος_που_θα_βάζουμε_φίλτρα» έγραψε σχετικά.