Ο «Πρι» αποδέχθηκε την πρόκληση του Κώστα Τσαρτσαρή και του Κώστα Παπανικολάου, άφησε μουστάκι, πήρε μέρος στο απόλυτο trend του ελληνικού μπάσκετ, που ξεκίνησε ο Λάζαρος Παπαδόπουλος και έβγαλε ένα βίντεο που τα… σπάει!
Σε αυτό ο κορυφαίος πάουερ φόργουορντ της Ευρώπης ακούει λαϊκή μουσική, παίζει με κομπολόι, έχει στα χέρια του ένα μπουζούκι, φοράει παντόφλες και προκαλεί τον Ιωάννη Παπαπέτρου και τον Δημήτριο Σκορδή!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
20:01