Αμφότερους τους δένει, σύμφωνα με πληροφορίες, μια παιδική φιλία και όποτε βρίσκουν χρόνο δεν χάνουν την ευκαιρία να συναντηθούν. Προ ημερών λοιπόν βρέθηκαν στη Χαλκιδική όπου επισκέφθηκαν διάφορα μπιτς μπαρ της περιοχής. Στην Θεσσαλονίκη προτιμούν να απολαμβάνουν το φαγητό τους στο εστιατόριο «Γλυκάνισος».
Παναθηναϊκός: Ο Γιαννακόπουλος ανακοίνωσε την ανανέωση της συνεργασίας με τον Αταμάν για τρία χρόνια
Στην παρέα τους ήταν και η γνωστή ηθοποιός Πηνελόπη Πλακά. Από τη θεματολογία της συζήτησης δεν έλειψαν τα αθλητικά όπως επίσης και η πολιτική κυρίως λόγω της ενασχόλησης του Γιάννη Παπαγεωργίου με τη Νέα Δημοκρατία.
Να σημειωθεί ότι ο Κώστας Σλούκας αυτό το Σαββατοκύριακο βρίσκεται στη Σύρο όπου συμμετέχει στο τουρνουά 3Χ3 που διοργανώνει στο νησί του ο Γιώργος Πρίντεζης.