Μια φρέσκια νεανική παρουσία με καθαρά λαϊκή φωνή, κλέβει τις εντυπώσεις με ένα ξεχωριστό και άκρως χορευτικό medley, που περιέχει μεγάλες επιτυχίες σε στίχους του Ηλία Φιλίππου και μουσική του Κυριάκου Παπαδόπουλου.
Έρχεται η δραματική κωμωδία «Στο διπλανό δωμάτιο ή το έργο του δονητή», στο θέατρο Βρετάνια 2024-25
Η πολλά υποσχόμενη ερμηνεύτρια, Γωγώ Λιδάκη με καταγωγή από την Κρήτη θα βρίσκεται στο πλευρό του Έλληνα δημιουργού και πολύ σύντομα θα τους απολαύσουμε μαζί επί σκηνής.
Η συνεργασία αυτή έχει τραβήξει τα βλέμματα και όλοι περιμένουν με μεγάλη ανυπομονησία για το ποια θα είναι τα επόμενα τους μουσικά βήματα!