Ο Τάιλερ ΜακΜπεθ, περιμένοντας για την έναρξη του συνεδρίου του ΣΥΡΙΖΑ συνομίλησε με τον δήμαρχο Αθηναίων Χάρη Δούκα υπό το βλέμμα του Κώστα Ζαχαριάδη ενώ αμέσως μετά κάθισε στο κάθισμά του όπου είχε ένα σύντομο διάλογο με την γραμματέα της Κ.Ο του ΣΥΡΙΖΑ Θεοδώρα Τζάκρη.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
16/07/2024
|
15:11
Γιαννακοπούλου: Όχι κύριε Πολάκη, δεν θα το βουλώσουμε - Το αυτονόητο θα ήταν ο ΣΥΡΙΖΑ να τον διαγράψει