«Ευχαριστώ θερμά όλους για το συγκινητικό σας ενδιαφέρον. Όντας μια από τις πολλές multitaskers μαμάδες, σύγχρονες εργαζόμενες γυναίκες, με αρκετές κοινοβουλευτικές και εξωκοινοβουλευτικές καθημερινές υποχρεώσεις, ίσως υπερέβαλα λίγο των δυνάμεων μου από το πρωί και αυτό ήταν όλο! Υγεία και κάθε καλό σε όλους!» έγραψε χαρακτηριστικά.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
23/07/2024
|
19:30
Μητσοτάκης: Προτεραιότητά μας η στήριξη των ΑμεΑ - Τα ΚΕΠΑ ενισχύονται με 700 επιπλέον γιατρούς
Δείτε την ανάρτησή της: