Ο κ. Καραμανλής έκανε χειραψίες με πολίτες που εκείνη την ώρα πήγαιναν να ψηφίσουν, φωτογραφήθηκε με όσους του το ζήτησαν, ευχήθηκε » καλή δύναμη» στα μέλη της εφορευτικής επιτροπής και αποχώρησε χωρίς να κάνει δήλωση.
Βουλή: Υπερψηφίστηκε στην επιτροπή το νομοσχέδιο για το Ψηφιακό Σχολείο
Το στιγμιότυπο πάντως που συζητήθηκε περισσότερο, ήταν αυτό λίγο πριν μπει στο εκλογικό κέντρο. Μια γυναίκα πλησίασε και φίλησε το χέρι του πρώην πρωθυπουργού, μπροστά στις κάμερες.
Δείτε τις εικόνες προς το τέλος του επόμενου βίντεο…