Tο eleftherostypos.gr δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο. Ωστόσο δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Σχόλια με ύβρεις διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Χρήστες που δεν τηρούν τους όρους χρήσης αποκλείονται.
Ο μεγάλος τυχερός του διαγωνισμού του Smile Acadimos για το τετραήμερο ταξίδι
χρόνος ανάγνωσης: < 1λεπτό
08/12/2016
|
19:29
Ένας τυχερός κέρδισε το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού του Smile Acadimos για ένα ταξίδι δύο ατόμων σε δίκλινο δωμάτιο με πρωινό και γεύμα, για 3 διανυκτερεύσεις στο 5* ξενοδοχείο Dion Beauty & Spa Resort στην παραλία Λιτόχωρου.
Ο νικητής που δήλωσε συμμετοχή μέσω του Ελεύθερου Τύπου είναι Αντώνης Βλάσσης.