Στην περιοχή της Σάντα Φε, οι κάτοικοι είναι σε πανικό αφού ένα πλάσμα που κανείς δεν ξέρει τι είναι έχει επιτεθεί σε δύο σκύλους, έναν γερμανικό ποιμενικό και ένα πίτμπουλ.
Σύμφωνα με μαρτυρίες, το συγκεκριμένο πλάσμα φθάνει σε ύψος τα 2,13 μέτρα με αποτέλεσμα οι κάτοικοι της περιοχής να έχουν τρομοκρατηθεί.
Θεσσαλονίκη: Τους τρέλανε όλους η νύφη - Έκανε τη γαμήλια φωτογράφιση πάνω από τις κάλπες
Δημοσιεύματα αναφέρουν ότι η φωτογραφία που τράβηξε ένας ντόπιος απεικονίζει ένα πλάσμα με τέσσερα ψηλά και λεπτά πόδια, ράχη σαν καμήλας, μακρύ λαιμό και πρόσωπο που μοιάζει με άλογο ή κουνέλι!
[dynamic-sidebar id=”post-area-diabaste”]